Otwarcie pierwszego sklepu Maxi Zoo w Polsce

17 października 2012 roku to historyczna data dla wszystkich przyjaciół zwierząt w Polsce i dla europejskiej sieci specjalistycznych sklepów Maxi Zoo. Maxi Zoo oficjalnie zadebiutuje w Polsce o godzinie 9 wraz z otwarciem drzwi do centrum handlowego Leclerc przy ul. Jutrzenki 156) w Warszawie, Polska będzie dwunastym krajem, w którym działa europejski lider w branży produktów dla zwierząt.

Pierwszy polski sklep Maxi Zoo ma powierzchnię ponad 500 metrów kwadratowych i oferuje różnorodny asortyment produktów. W sklepie służyć pomocą będzie profesjonalny zespół pracowników, ponieważ miłość do zwierząt, kompetencja i serwis są w Maxi Zoo szczególnie ważne.

Warszawiacy znajdą tu wszystko dla swoich czworonożnych przyjaciół ? psów, kotów i gryzoni ? od pokarmu po wyposażenie i zabawki. Będą mogli kupić modne i oryginalne akcesoria dla zwierząt, a także drapaki, smycze i klatki, a wszystko w supernowoczesnym otoczeniu. Oprócz podstawowych produktów żywnościowych i podstawowego wyposażenia, Maxi Zoo zaprezentuje swoim klientom wyjątkowe marki własne: MultiFit, SELECT GOLD, fit+fun, MORE4, AniOne, PetBalance Medica, Real Nature i Premiere. Każdy znajdzie tu dla swojego zwierzęcia najlepsze produkty we wszystkich kategoriach cenowych.

- Dla Maxi Zoo miłość do zwierząt nie ogranicza się do deklaracji ? przeciwnie, zaangażowanie na rzecz ochrony zwierząt jest podstawą filozofii przedsiębiorstwa. Już od wielu lat firma angażuje się w ochronę zwierząt na międzynarodową skalę, przekazując na ten cel dary pieniężne, rzeczowe i żywnościowe. W Polsce od dnia otwarcia firma będzie blisko współpracować z ?Fundacją Azylu pod Psim Aniołem? - mówi Country Manager na Polskę Wojciech Kamiński. Współpraca ma mieć długoterminowy charakter i zostanie zainicjowana w dniu 17.10.2012 roku zbiórką karmy w sklepie. Za każdy dokonany zakup Maxi Zoo przekaże ?Fundacji Azylu pod Psim Aniołem? w darze puszkę karmy dla psów lub kotów.

Od 17 października czeka na gości wiele akcji promocyjnych i urozmaicony program z okazji otwarcia sklepu w Warszawie. Klienci, którzy zrobią zakupy za ponad 50 złotych, będą mogli zaoszczędzić 15 złotych, wykorzystując kupon z aktualnej ulotki reklamowej lub strony internetowej www.maxizoo.pl. Także dla dzieci przewidziano wiele atrakcji. Mile widziane są również psy klientów, które w namiocie rozstawionym przed centrum handlowym Leclerc będą miały okazję nie tylko wziąć udział w zabawie, lecz także spróbować najróżniejszych przysmaków.

O MAXI ZOO:

Sieć specjalistycznych sklepów została założona w 1990 roku pod marką Fressnapf przez wspólnika zarządzającego firmą, jej właściciela Torstena Toellera. W wielu europejskich krajach Fressnapf działa pod nazwą MAXI ZOO. Obecnie istnieje około 1.200 sklepów w 12 europejskich krajach, co zapewnia MAXI ZOO wiodącą pozycję na europejskim rynku produktów dla zwierząt. W roku gospodarczym 2011 przedsiębiorstwo osiągnęło ze sprzedaży stacjonarnej i internetowej łączne obroty w wysokości około 1,4 miliarda euro. MAXI ZOO zatrudnia w całej Europie blisko 10.000 osób.  Więcej informacji znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej www.maxizoo.pl.

Źródło Maxi Zoo. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top