Wiadomości branżowe

Maxi Zoo wchodzi do Polski

Inauguracja pierwszego sklepu Maxi Zoo odbędzie się w środę, 17 października. W tym dniu, europejska specjalistyczna sieć oferująca produkty dla zwierząt otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. W centrum handlowym Leclerc przy ulicy Jutrzenki 156, na ponad 500 metrach kwadratowych, Maxi Zoo zaoferuje polskim miłośnikom zwierząt wszystko dla ich ulubieńców. Klientów ucieszy z pewnością zróżnicowany asortyment – znajdą oni tu zarówno żywność dla zwierząt, we wszystkich przedziałach cenowych, jak i praktyczne, użyteczne i oryginalne akcesoria, takie jak smycze, drapaki dla kotów, produkty pielęgnacyjne, klatki i zabawki. Duży wybór asortymentu uzupełnią wyjątkowe marki własne Maxi Zoo, reprezentujące także wszystkie kategorie cenowe. Maxi Zoo zapewnia swoim klientom nie tylko profesjonalne porady, lecz także przyjemność z zakupów w supernowoczesnej i przyjaznej atmosferze.Z okazji otwarcia sklepu w Warszawie przygotowano wiele atrakcyjnych ofert i akcji promocyjnych. Klienci, którzy zrobią zakupy za ponad 50 złotych, będą mogli zaoszczędzić 15 złotych, wykorzystując kupon z aktualnej ulotki reklamowej lub strony internetowej. Maxi Zoo pamięta również o

Inauguracja pierwszego sklepu Maxi Zoo odbędzie się w środę, 17 października. W tym dniu, europejska specjalistyczna sieć oferująca produkty dla zwierząt otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. W centrum handlowym Leclerc przy ulicy Jutrzenki 156, na ponad 500 metrach kwadratowych, Maxi Zoo zaoferuje polskim miłośnikom zwierząt wszystko dla ich ulubieńców.

Klientów ucieszy z pewnością zróżnicowany asortyment ? znajdą oni tu zarówno żywność dla zwierząt, we wszystkich przedziałach cenowych, jak i praktyczne, użyteczne i oryginalne akcesoria, takie jak smycze, drapaki dla kotów, produkty pielęgnacyjne, klatki i zabawki. Duży wybór asortymentu uzupełnią wyjątkowe marki własne Maxi Zoo, reprezentujące także wszystkie kategorie cenowe. Maxi Zoo zapewnia swoim klientom nie tylko profesjonalne porady, lecz także przyjemność z zakupów w supernowoczesnej i przyjaznej atmosferze.

Z okazji otwarcia sklepu w Warszawie przygotowano wiele atrakcyjnych ofert i akcji promocyjnych. Klienci, którzy zrobią zakupy za ponad 50 złotych, będą mogli zaoszczędzić 15 złotych, wykorzystując kupon z aktualnej ulotki reklamowej lub strony internetowej. Maxi Zoo pamięta również o najmłodszych miłośnikach zwierząt, dlatego w pierwszych dniach otwarcia przygotowano wiele atrakcji dla dzieci.

Dla Maxi Zoo miłość do zwierząt nie ogranicza się do deklaracji ? przeciwnie, zaangażowanie na rzecz ochrony zwierząt jest podstawą filozofii przedsiębiorstwa. Od wielu lat firma angażuje się w ochronę zwierząt na międzynarodową skalę, przekazując na ten cel dary pieniężne, rzeczowe i żywnościowe. W Polsce od dnia otwarcia firma będzie współpracować z ?Fundacją Azylu pod Psim Aniołem?. Współpraca ma mieć charakter długoterminowy, a zainicjowana będzie 17 października, wielką zbiórką w sklepie darów dla podopiecznych Fundacji.

Maxi Zoo prowadzi około 1.200 sklepów w 12 europejskich krajach i zatrudnia łącznie blisko 10.000 osób. Przedsiębiorstwo zajmuje wiodącą pozycję na rynku produktów dla zwierząt domowych w Europie.

Więcej informacji znajdziesz już teraz na naszej nowej stronie internetowej www.maxizoo.pl.

A to już wiesz?  MAXIpaździernik dla psów i kotów

O MAXI ZOO:

Sieć specjalistycznych sklepów została założona w 1990 roku pod marką Fressnapf przez wspólnika zarządzającego firmą, jej właściciela Torstena Toellera. W wielu europejskich krajach Fressnapf działa pod nazwą MAXI ZOO. Obecnie istnieje około 1.200 sklepów w 12 europejskich krajach, co zapewnia MAXI ZOO wiodącą pozycję na europejskim rynku produktów dla zwierząt. W roku gospodarczym 2011 przedsiębiorstwo osiągnęło ze sprzedaży stacjonarnej i internetowej łączne obroty w wysokości około 1,36 miliarda euro. MAXI ZOO zatrudnia w całej Europie ponad 8.500 osób.  Więcej informacji znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej www.maxizoo.pl

Źródło Maxi Zoo. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy