Wiadomości branżowe

Purina ONE Sterilcat Nowość dla kotów marki Nestlé PURINA

Purina ONE Sterilcat Nowość dla kotów marki Nestlé PURINA
Nestlé PURINA poszerza asortyment marki Purina ONE o nowy, wyjątkowy na rynku karm dla kotów produkt – Sterilcat. Jest to produkt unikalny na rynku, ponieważ opracowany specjalnie dla kotów kastrowanych oraz po zabiegu sterylizacji. Odpowiada na potrzeby 50% kotów domowych. Pozycjonowany jest w segmencie karm super premium.Koty kastrowane i po zabiegu sterylizacji mają specyficzne potrzeby. Zabieg wywołuje zmiany, które mogą prowadzić do przyrostu wagi i częstych problemów z układem moczowym. Purina ONE Sterilcat posiada odpowiednio dobraną kompozycję składników mineralnych by lepiej kontrolować pH moczu. Wołowina, która jest głównym składnikiem karmy sprawia, że jest ona wyjątkowo smakowita. Zawartość bogatej w białka pszenicy, która jest źródłem węglowodanów sprawia, że energia uwalniana jest stopniowo, dając kotu uczucie sytości i pomaga kontrolować jego wagę.Purina ONE Sterilcat o smaku wołowiny i pszenicy dostępna będzie w dwóch opakowaniach:·         200 gramowym, którego cena sugerowana na

Nestlé PURINA poszerza asortyment marki Purina ONE o nowy, wyjątkowy na rynku karm dla kotów produkt – Sterilcat. Jest to produkt unikalny na rynku, ponieważ opracowany specjalnie dla kotów kastrowanych oraz po zabiegu sterylizacji. Odpowiada na potrzeby 50% kotów domowych. Pozycjonowany jest w segmencie karm super premium.

Koty kastrowane i po zabiegu sterylizacji mają specyficzne potrzeby. Zabieg wywołuje zmiany, które mogą prowadzić do przyrostu wagi i częstych problemów z układem moczowym. Purina ONE Sterilcat posiada odpowiednio dobraną kompozycję składników mineralnych by lepiej kontrolować pH moczu. Wołowina, która jest głównym składnikiem karmy sprawia, że jest ona wyjątkowo smakowita. Zawartość bogatej w białka pszenicy, która jest źródłem węglowodanów sprawia, że energia uwalniana jest stopniowo, dając kotu uczucie sytości i pomaga kontrolować jego wagę.

Purina ONE Sterilcat o smaku wołowiny i pszenicy dostępna będzie w dwóch opakowaniach:

·         200 gramowym, którego cena sugerowana na półce wynosi ok. 4,40 PLN

·         800 gramowym, którego cena sugerowana na półce wynosi ok. 15,70 PLN.

Purina ONE, to zbilansowana i kompletna karma z kategorii super premium, wyprodukowana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników.

Purina ONE Sterilcat to kolejna nowość tej marki, która poszerza portfolio produktów pomagających zadbać o zbilansowane menu swojego ulubieńca.

Purina ONE Sterilcat dostępny będzie w kanałach sprzedaży: tradycyjnym i nowoczesnym od początku czerwca 2008 roku.

 

Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zobacz świat oczami kota

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy