Wiadomości branżowe

GOURMET PERLE ? nowy pokarm dla kota od Nestlé PURINA

GOURMET PERLE ? nowy pokarm dla kota od Nestlé PURINA
Nestlé PURINA poszerzyło asortyment marki GOURMET o kategorię luksusowych saszetek – GOURMET PERLE. Jest to produkt z kategorii super premium o unikalnej, opatentowanej teksturze: mini fileciki w sosie.Dostępny jest w czterech wariantach smakowych:·         Wołowina z marchewką·         Pstrąg ze szpinakiem·         Dziczyzna z warzywami·         KurczakNowy produkt, to doskonały pomysł na urozmaicenie diety każdego kota. GOURMET PERLE – mini fileciki to wyszukane danie, które usatysfakcjonuje każde kocie podniebienie.GOURMET PERLE to zbilansowana i kompletna karma z kategorii super premium, wyprodukowana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników. Jest to produkt z kategorii „dań na jeden

Nestlé PURINA poszerzyło asortyment marki GOURMET o kategorię luksusowych saszetek – GOURMET PERLE. Jest to produkt z kategorii super premium o unikalnej, opatentowanej teksturze: mini fileciki w sosie.

Dostępny jest w czterech wariantach smakowych:

·         Wołowina z marchewką

·         Pstrąg ze szpinakiem

·         Dziczyzna z warzywami

·         Kurczak

Nowy produkt, to doskonały pomysł na urozmaicenie diety każdego kota. GOURMET PERLE – mini fileciki to wyszukane danie, które usatysfakcjonuje każde kocie podniebienie.

GOURMET PERLE to zbilansowana i kompletna karma z kategorii super premium, wyprodukowana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników. Jest to produkt
z kategorii „dań na jeden raz”, co daje pewność, że posiłek jest zawsze świeży, o wysokich walorach smakowych. Należy również podkreślić cechy opakowania: łatwość podawania posiłku oraz wygodę użycia.

Sugerowana cena na półce GOURMET PERLE za opakowanie 85g to około 3,50 PLN.

Produkt dostępny jest we wszystkich kanałach sprzedaży: tradycyjnym, nowoczesnym i specjalistycznym.


Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Purina ONE Sterilcat Nowość dla kotów marki Nestlé PURINA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy