Wiadomości branżowe

FELIX Party MIX- nowe przekąski dla kocich smakoszy

FELIX Party MIX- nowe przekąski dla kocich smakoszy
Marka Felix to najszybciej rosnąca marka* wśród karmy dla kotów, a wizerunek czarno-białego, sprytnego kota zyskuje coraz większa sympatię miłośników tych zwierząt. Znając wysmakowane gusta kotów, do podstawowego repertuaru karm wprowadziliśmy na rynek nowość- kocie przekąski FELIX Party MIX, które mogą być nie tylko smacznym urozmaiceniem diety kota, ale również inspiracja do wielu zabaw ze swoim ulubieńcem.Kategoria przekąsek dla kotów jest dość dynamiczna, a zainteresowanie tymi produktami wśród sympatyków kotów wzrasta. Przekąski dla kotów FELIX Party MIX to unikalny koncept, który swoją kompozycją smakową zaspokaja wyrafinowane gusta kota i jego zamiłowanie do różnorodności. Gama przekąsek FELIX to kompozycja rybnych i mięsnych smaków w unikalnych kształtach małych granulek, idealnych aby urozmaicić posiłek kota.Przekąski Felix Party MIX nie tylko kuszą czworonożnego smakosza aromatem, zaskakują teksturą i pysznie smakują, ale przede wszystkim dostarczają mu istotnych w jego diecie białek, witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 6. Te ważne w codziennym kocim menu składniki odżywcze dają

Marka Felix to najszybciej rosnąca marka* wśród karmy dla kotów, a wizerunek czarno-białego, sprytnego kota zyskuje coraz większa sympatię miłośników tych zwierząt. Znając wysmakowane gusta kotów, do podstawowego repertuaru karm wprowadziliśmy na rynek nowość- kocie przekąski FELIX Party MIX, które mogą być nie tylko smacznym urozmaiceniem diety kota, ale również inspiracja do wielu zabaw ze swoim ulubieńcem.

Kategoria przekąsek dla kotów jest dość dynamiczna, a zainteresowanie tymi produktami wśród sympatyków kotów wzrasta. Przekąski dla kotów FELIX Party MIX to unikalny koncept, który swoją kompozycją smakową zaspokaja wyrafinowane gusta kota i jego zamiłowanie do różnorodności. Gama przekąsek FELIX to kompozycja rybnych i mięsnych smaków w unikalnych kształtach małych granulek, idealnych aby urozmaicić posiłek kota.

Przekąski Felix Party MIX nie tylko kuszą czworonożnego smakosza aromatem, zaskakują teksturą i pysznie smakują, ale przede wszystkim dostarczają mu istotnych w jego diecie białek, witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 6. Te ważne w codziennym kocim menu składniki odżywcze dają  mu codzienną dawkę ?pozytywnej  energii? do wspólnych zabaw i psot ze swoim właścicielem.

FELIX PARTY MIX to trzy smakowite warianty:

– Original Mix o smaku Kurczaka, Wątróbki i Indyka
– Mixed Grill o smaku Wołowiny, Kurczaka i Łososia
– Ocean Mix o smaku Łososia, Łososia Morskiego i Pstrąga

Sprzedaż przekąsek dla kotów FELIX Party MIX wspierana będzie przede wszystkim szeroko zakrojoną kampanią samplingową w oryginalnej formie, z użyciem automatów zwanych  ?MIAU-komatami?.

Ta niestandardowa forma promocji łączy w sobie zabawę z promocją nowego produktu i oparta jest na prostym mechanizmie naśladowania miauczenia kota, który domaga się swojej ulubionej przekąski. Wystarczy zamiauczeć w oryginalny i przekonywujący sposób, aby otrzymać opakowanie nowej przekąski dla kota FELIX Party MIX do wypróbowania.

Wobec takiej promocji produktu nie można przejść obojętnie, a w zabawę angażują się nie tylko dzieci, ale również dorośli.

A to już wiesz?  Zobacz świat oczami kota

W najbliższym czasie akcje promocyjne przewidziane są w poniższych lokalizacjach:

– 26.04 Rynek w Krakowie
– 27-28.04  Stary Browar w Poznaniu
– 11-12.05 Manufaktura w Łodzi
– 17.05 przestrzeń miejska w Warszawie
– 18-19.05 Blue City Warszawa

*AcNielsen RMS Grocery Data, Sales Value MAT % CHANGE YA, Total Poland

***

Nestlé PURINA PetCare jest światowym liderem w produkcji karm dla psów i kotów. W ofercie firmy znajdują się marki stworzone z myślą o codziennych potrzebach zwierząt. W kanale spożywczym dostępne są marki karmy dla kotów GOURMET, FELIX, PURINA ONE, FRISKIES i DARLING, a także marki karmy dla psów FRISKIES i DARLING. Nestlé PURINA PetCare oferuje również specjalistyczne karmy dla psów i kotów PRO PLAN, DOG CHOW oraz CAT CHOW, dostępne tylko w sklepach zoologicznych.

Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy