Zwierzęta

Przekonaj się ile potrafi Twój pies!

Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie

Data publikacji: 2018-04-10 , 12:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przekonaj się ile potrafi Twój pies!
Kategoria: Zwierzęta

Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź
Przekonaj się ile potrafi Twój pies! Zwierzęta Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź

Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź

W sobotę, 14 kwietnia w Porcie Łódź na dobre pożegnamy zimowe leniuchowanie i wspólnie z miłośnikami psów i ich podopiecznymi czworonogami rozpoczniemy sezon aktywności na świeżym powietrzu. Z tej okazji Centrum przygotowało dzień pełen niespodzianek zachęcających do wstania z kanapy i wspólnej zabawy z naszymi domowymi pupilami! 

OTWARCIE STREFY TRENINGOWEJ

W drugą sobotę kwietnia, od godziny 11:00 do 18:00, w strefie treningowej dla psów (zlokalizowanej na tyłach Centrum, od strony sklepu IKEA) czeka szereg atrakcji! Co będzie się działo? Pomożemy pupilom opanować sztuczki, potrenujemy ich samokontrolę, a także posłuszeństwo na luzie bez smyczy z wykorzystaniem toru rally-o. Nie zabraknie też zabaw węchowych i zadań intelektualnych dla pupili. Spotkanie będzie okazją do zabawy i treningów dostarczających psom niezbędną dawkę ruchu i bodźców intelektualnych. Psiaki będą mogły również wziąć udział w konkursach, w których nagrodą będą oczywiście smakołyki (ufundowane przez sklep KAKADU).

SPOTKANIE Z BEHAWIORYSTĄ

Gościem specjalnym wydarzenia będzie behawiorysta zajmujący się terapią zachowań zwierząt. Podczas spotkania pomoże zrozumieć i wyeliminować problemy tj. ucieczki psów z domu, szczekanie na ludzi, szarpanie smyczy czy agresję lub gryzienie. Nasz ekspert nauczy pupila dobrych nawyków, a właścicielom wyjaśni i podpowie, co zrobić by dane zachowanie się nie powtarzało. 

W otwarciu sezonu strefy treningowej weźmie udział sieć sklepów zoologicznych KAKADU, która z myślą o czworonożnych gościach eventu przygotuje przekąski, pozwalające pupilom posilić się w przerwie między licznymi atrakcjami.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich miłośników psów i ich pupili. Zapraszamy 14 kwietnia w godzinach 11:00-18:00.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przekonaj się ile potrafi Twój pies! Zwierzęta Spotkanie z psim behawiorystą w Porcie Łódź
Hashtagi: #Zwierzęta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy