LIFESTYLE Zwierzęta

Zadbaj o psiaka z bdsklep.pl

Zadbaj o psiaka z bdsklep.pl
1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Spraw przyjemność swojemu pupilowi, a jednocześnie pomóż innym zwierzakom. A to wszystko dzięki zakupom

Data publikacji: 2017-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zadbaj o psiaka z bdsklep.pl
Kategoria: LIFESTYLE, Zwierzęta

1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Spraw przyjemność swojemu pupilowi, a jednocześnie pomóż innym zwierzakom. A to wszystko dzięki zakupom online!

Zadbaj o psiaka z bdsklep.pl LIFESTYLE, Zwierzęta - 1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Spraw przyjemność swojemu pupilowi, a jednocześnie pomóż innym zwierzakom. A to wszystko dzięki zakupom online!

O swoich pupili powinniśmy dbać na co dzień, aby zawsze miały powód do merdania ogonem. A czy wiesz, że już 1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa? Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy i zadbaj o czworonożnego przyjaciela. Nie masz czasu? Nic straconego! Dzięki marketom online bez problemu zakupisz nie tylko wszelkie niezbędne produkty codziennej pielęgnacji, ale także nowe smakołyki, czy kolejną ukochaną zabawkę. Jednym kliknięciem zamówisz to, czego potrzebujesz, a twoje zakupy trafią wprost pod Twoje drzwi. Możesz zrobić to choćby na spacerze! A przy okazji pomóc tym czworonogom, które nie mają tyle szczęścia co twój. Zobacz, jakie oferty dla psiaków przygotował bdsklep.pl.

Wygoda przede wszystkim

O swoje zwierzaki dbamy z takim samym zaangażowaniem i miłością, jak o członków naszej rodziny. Kupujemy najlepszą karmę dostosowaną do ich wymagań i preferencji, poddajemy zabiegom pielęgnacyjnym. Ale najcenniejszym, co możemy im podarować to nasz czas, który spędzimy na wspólnej zabawie i pieszczotach. Powiedzmy sobie szczerze – ile razy musieliśmy już zrezygnować z dłuższego spaceru, bo musieliśmy jechać do sklepu zoologicznego? Ile razy narzekaliśmy, dźwigając ciężkie worki z karmą, puszki i inne smakołyki? Sporo, prawda? A wystarczy zajrzeć do bdsklep.pl, gdzie nie tylko od święta, ale przez cały rok, na miłośników zwierząt czekają świetne oferty i trudno dostępne w tradycyjnej sprzedaży produkty.

Poszukiwaczy dobrych okazji ucieszą na pewno promocje na ulubione karmy. A jest w czym wybierać! Na przykład karma Dog Chow o wadze 14 kg w zestawie z 6 saszetkami Friskies, czy 15 kg Friskies Vitafit wraz z 4 dodatkowymi saszetkami w cenie 76,99 zł, to nie lada gratka.

A to już wiesz?  Inauguracja strefy treningowej dla psów

http://www.bdsklep.pl/zestaw-purina-14kg-dog-chow-adult-z-jagniecina-dla-psow-doroslych–6x-friskies-100g-vitafit-gratis,id-365583 

http://www.bdsklep.pl/zestaw-friskies-15kg-vitafit-junior-z-kurczakiem-dodatkiem-mleka-i-warzyw-karma-dla-szczeniat–4x-friskies-100g-vitafit-gratis,id-365721

Jeśli twój pies należy do tych, które wymagają szczególnej pielęgnacji sierści warto kupić kosmetyki, które nam to ułatwią. Szampon dla psów o długiej sierści pomoże ją rozczesać i sprawi, że będzie jedwabiście gładka. Właścicieli psów o jasnej sierści może zainteresować preparat pielęgnacyjny specjalnie dla nich przeznaczony.

http://www.bdsklep.pl/francodex-250ml-gladka-i-jedwabista-siersc-szampon-do-dlugiej-siersci-dla-psow,id-349699

http://www.bdsklep.pl/happs-200ml-szampon-pielegnacyjny-dla-psow-o-siersci-jasnej,id-363187

A jeśli zależy nam, aby nasz czworonóg zachował jak najdłużej świeżość po kąpieli ciekawym rozwiązaniem mogą być dedykowane psiakom… perfumy! 

http://www.bdsklep.pl/francodex-100ml-lesne-perfumy-dla-psa,id-344020 

Jeśli twój czworonóg jest wyjątkowo aktywny, nowa zabawka to doskonały prezent z okazji jego święta. Szeroki wybór produktów pozwoli wybrać taką, która go zaangażuje na wiele godzin!

http://www.bdsklep.pl/zabawki,914 

Leży Ci na sercu los psiaków, które niestety nie mają ciepłego domu i właściciela, który o niego dba? Z bdsklep.pl, możesz im pomóc jednym – dosłownie! – kliknięciem. E-market od lat angażuje się w akcje pomocowe schroniskom i przekazuje za darmo karmę dla zwierzaków. Chcesz się zaangażować? Więcej o bieżących akcjach bdksklep.pl można znaleźć na stronie http://www.bdsklep.pl/lp,pomoz-nam-pomagac-oddaj-swoj-glos-na-jedna-z-organizacji

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zadbaj o psiaka z bdsklep.pl LIFESTYLE, Zwierzęta - 1 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Spraw przyjemność swojemu pupilowi, a jednocześnie pomóż innym zwierzakom. A to wszystko dzięki zakupom online!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Zwierzęta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy