LIFESTYLE Zwierzęta

Rekordowa pomoc dla bydgoskich zwierzaków

Rekordowa pomoc dla bydgoskich zwierzaków
Wsparcie o wartości przekraczającej 21 tys. złotych trafiło do Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals. To rekordowy wynik akcji „Pomoc dla schronisk” prowadzonej przez firmę

Data publikacji: 2014-10-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rekordowa pomoc dla bydgoskich zwierzaków
Kategoria: LIFESTYLE, Zwierzęta

Wsparcie o wartości przekraczającej 21 tys. złotych trafiło do Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals. To rekordowy wynik akcji „Pomoc dla schronisk” prowadzonej przez firmę KrakVet.

Rekordowa pomoc dla bydgoskich zwierzaków LIFESTYLE, Zwierzęta - Wsparcie o wartości przekraczającej 21 tys. złotych trafiło do Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals. To rekordowy wynik akcji „Pomoc dla schronisk” prowadzonej przez firmę KrakVet.

Wsparcie o wartości przekraczającej 21 tys. złotych trafiło do Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals. To rekordowy wynik akcji „Pomoc dla schronisk” prowadzonej przez firmę KrakVet. Wszystko dzięki dobrym sercom klientów tego sklepu internetowego, którzy co miesiąc oddają przysługujący im rabat, aby wspomóc organizacje działające na rzecz poprawy życia zwierząt. Od początku akcji trwającej już od 6 lat, przekazano w ten sposób ponad 830 tys. złotych.

„Po raz kolejny nasi klienci udowodnili, że każda nawet pojedyncza inicjatywa może przerodzić się w coś wielkiego. Dzięki zaangażowaniu indywidualnych osób możemy pomagać najbardziej potrzebującym zwierzakom. Jeszcze 6 lat temu, kiedy organizowaliśmy tę akcję po raz pierwszy, nie spodziewaliśmy się, że może ona przeistoczyć się w tak imponujące przedsięwzięcie. Wrześniowa edycja to już 71 akcja i kolejna obdarowana organizacja, która dzięki pomocy naszych klientów może prężnie działać i pomagać swoim podopiecznym” – komentuje Marek Batko, prezes firmy KrakVet.

Każdego miesiąca na forum KrakVetu klienci sklepu zgłaszają organizacje, które według nich powinny otrzymać wsparcie. W kolejnym etapie odbywa się głosowanie – organizacja, która otrzyma najwięcej głosów zostaje laureatem miesiąca. Zwycięzca może zrealizować nagrodę w formie najpotrzebniejszych produktów zoologicznych. W przypadku Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals wybór padł na karmę i żwirek.

„Staramy się być wszędzie tam, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda. Interweniujemy w wielu przypadkach niewłaściwego, czy też okrutnego traktowania zwierząt. Pomagamy naszym podopiecznym przejść przez etap rekonwalescencji, znaleźć kochających właścicieli i ciepły, bezpieczny kąt.  Dzięki otrzymanemu wsparciu będziemy mogli udzielić pomocy kolejnym zwierzakom, zaspokoić podstawowe potrzeby podopiecznych. Nasze stowarzyszenie otacza opieką najbardziej potrzebujące koty i psy z naszego regionu. W domach tymczasowych pomagamy około 80 kotom, niektóre z nich mają poważne problemy zdrowotne. Mamy również około 50 karmicieli, którzy opiekują się wolno żyjącymi kotami” – komentuje Magda Pietsch z Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals.

A to już wiesz?  Pielęgnacja psa

Na tym przedsięwzięcie się nie kończy.  Październikowa edycja „Pomocy dla Schronisk” już trwa – kolejne schronisko czeka na wsparcie, być może i tym razem padnie rekord. Dzięki dobroczynności klientów sklepu internetowego KrakVet wiele organizacji co miesiąc otrzymuje niezbędną pomoc, dostaje środki do tego, by działać dalej i pomagać ze zdwojoną siłą.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rekordowa pomoc dla bydgoskich zwierzaków LIFESTYLE, Zwierzęta - Wsparcie o wartości przekraczającej 21 tys. złotych trafiło do Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals. To rekordowy wynik akcji „Pomoc dla schronisk” prowadzonej przez firmę KrakVet.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Zwierzęta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy