LIFESTYLE Zwierzęta

Bądź człowiekiem – pomóż zwierzętom. Trwa akcja Design dla Zwierząt 2016

Bądź człowiekiem – pomóż zwierzętom. Trwa akcja Design dla Zwierząt 2016
Weź udział w akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016 - podaruj co masz, kup co

Data publikacji: 2016-12-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bądź człowiekiem – pomóż zwierzętom. Trwa akcja Design dla Zwierząt 2016
Kategoria: LIFESTYLE, Zwierzęta

Weź udział w akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016 – podaruj co masz, kup co możesz.

Bądź człowiekiem - pomóż zwierzętom. Trwa akcja Design dla Zwierząt 2016 LIFESTYLE, Zwierzęta - Weź udział w akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016 - podaruj co masz, kup co możesz.

Spraw bezdomnym zwierzętom wyjątkowy prezent na święta. Weź udział w akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016 – podaruj co masz, kup co możesz. Podopieczni Fundacji Zwierzochron liczą na nas! Akcje już trwają.

Bezdomnym zwierzętom najbardziej potrzebne są dom i miłość. Tego niestety ofiarować nie możemy, ale możemy sprawić, że będą miały pełną miskę, ciepły koc, czyste posłanie i niezbędne leki, gdy zachorują. Bezdomność to nie tylko samotność, to również głód, zimno, brud, choroby, strach, a często też ból. Schronisko to tylko namiastka domu, ale bardzo ważna, bo zaspokaja podstawowe potrzeby zwierząt i zapewnia im bezpieczeństwo. Dlatego chętnie pomagamy placówkom, które niosą zorganizowaną pomoc i wsparcie w bezdomności. Przez ostatnie lata DESIGN DLA ZWIERZĄT organizował zbiórki m.in. dla schronisk w Józefowie, Siestrzeni, Ośrodka Koteria.
W 2016 roku DESIGN DLA ZWIERZĄT pomaga Fundacji Zwierzochron. Fundacja działa na rzecz zwierząt w potrzebie – zarówno tych, które żyją w schroniskach, jak i tych, które są źle traktowane we własnych domach, a także ofiar porzuceń i wypadków. Niesie nie tylko realną pomoc, ale też edukuje, informuje, wspiera wolontariat na rzecz zwierząt, promuje idee adopcji i pomaga w znalezieniu domów i in.

Idea akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT jest prosta i czytelna. Projektanci/firmy/designerzy przekazują DDZ swoje dary, które wystawiane są na aukcjach Allegro. Całkowity dochód ze sprzedanych przedmiotów przekazany zostanie na potrzeby Fundacji Zwierzochron.

DESIGN DLA ZWIERZĄT to akcja charytatywna. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, właścicielka 3 psów i 3 kotów. Większość z nich to zwierzęta adoptowane, które uratowała od bezdomności i dała kochający dom.

A to już wiesz?  Cała prawda o rekinach w "Tygodniu z rekinami" 16-20 lipca na Nat Geo Wild

Kilka lat temu Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie. Tak powstała akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT, która w 2016 roku prowadzona jest już po raz 6.
Akcja zawsze może liczyć na wsparcie Przyjaciół i Wolontariuszy. W tym roku nad DDZ pracują: Kamila Sitak, Agnieszka Cupryś-Wilk, Anna Kowalewska, Natalia Jeziorek oraz Marta Kotarbińska z Fundacji Zwierzochron.

Akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT prowadzona jest dwuetapowo. Projektanci/firmy zajmujący się designem ofiarowują DDZ swoje prace/produkty, które następnie wystawiane są na aukcjach Allegro. Na aukcjach DDZ gościły meble, lampy, porcelana, szkło, przedmioty użytkowe/dekoracyjne, grafiki, plakaty, książki, przedmioty vintage, moda, biżuteria, zabawki, a nawet usługi (jak np. projekt wnętrza, logo, strony www) oraz fotografia. Każda aukcja Akcji DDZ jest spersonalizowana. Akcje już trwają: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38578062

 

Aukcje na Allegro odbędą się w dniach 10-18 grudnia 2016. ZAPRASZAMY!!!!!!

 

Akcja DDZ to potrójny prezent:
1. design-dary od projektantów, firm, indywidualnych darczyńców
2. design, który możesz wylicytować w prezencie dla siebie lub bliskich przed świętami
3. prezenty dla zwierząt ze 100% dochodu z aukcji (karma, leczenie, wyposażenie klatek)

Ofiarodawcy i uczestnicy DDZ wszystkie niezbędne informacje znajdą na Facebooku pod tym linkiem: https://www.facebook.com/designdlazwierzat

E-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bądź człowiekiem - pomóż zwierzętom. Trwa akcja Design dla Zwierząt 2016 LIFESTYLE, Zwierzęta - Weź udział w akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016 - podaruj co masz, kup co możesz.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Zwierzęta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy