LIFESTYLE Zwierzęta

Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL

Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL
Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym

Data publikacji: 2016-07-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL
Kategoria: LIFESTYLE, Zwierzęta

Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem.

Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL LIFESTYLE, Zwierzęta - Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem.

 

Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem. Modele są lekkie i komfortowe – zaprojektowane z myślą o wszystkich środkach transportu.

 

Transportery marki Pet Inn należące do grupy AQUAEL, w swoim głównym założeniu mają spełniać funkcję drugiego domu pupila – zapewniać mu bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opiekunów, modele zostały wyposażone w akcesoria, które ułatwiają wyjazd ze zwierzęciem, a nowoczesna stylistyka kolekcji tworzy z nich modny dodatek.

 

Dla małych i dużych czworonogów

Linia Cosmos Sweet i Cosmos Classic to bardzo lekkie, a przy tym wytrzymałe transportery, które dzięki swojej funkcjonalności doskonale sprawdzą się zarówno na krótkich trasach, jak i podczas długich podróży pociągiem. Ich ergonomiczny kształt pozwoli na łatwe ustawienie pod lub obok siedzenia, dzięki czemu zwierzę nie będzie narażone na stres związany z nieznanymi mu bodźcami. Oprócz wymiaru praktycznego modele wyróżniają się wyjątkową estetyką. Linia Cosmos Sweet została zaprojektowana z myślą o małych czworonogach – dostępne są w czterech pastelowych kolorach: błękitnym, miętowym i różowym. Wersja Classic to propozycja dla osób, które wolą stonowane, klasyczne barwy. W zależności od wielkości i wagi pupila dostępne są dwa rozmiary: Cosmos Small i Cosmos Medium.

 

„Na wysokości” zadania

Samolot staje się coraz częściej wybieranym środkiem podróży. Marka Pet Inn wprowadziła do swojej oferty model Cosmos Design, który został stworzony w oparciu o normy Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych – IATA. Atest ten potwierdza spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa i komfortu zwierzęcia w trakcie podróży lotniczej. Transporter, oprócz wspomnianego certyfikatu, posiada specjalne mocowania akcesoriów ułatwiających przemieszanie się z czworonogiem po lotnisku. Oferowane kółka i uchwyt do ciągnięcia sprawiają, że transport pupila jest zdecydowanie wygodniejszy niż tradycyjne dźwiganie. Dodatkowym atutem tego produktu jest jego estetyka będąca doskonałym wyróżnikiem wakacyjnego zestawu.

A to już wiesz?  „Nakarm Koty z Cote” vol. 7

 

Rowerowa przygoda

Transporter Jet Trip to model wyposażony w profesjonalne mocowanie na tył roweru, które pasuje do każdego jednośladu. Stabilny i wytrzymały, wykonany z trwałego plastiku daje gwarancję użytkowania produktu przez lata. Duże drzwi umożliwiają łatwe umieszczenie pupila w środku, a bezpieczny zatrzask zapewnia bezpieczeństwo czworonoga podczas jazdy. Model ten posiada elementy o gładkiej powierzchni, przez co utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe. Dodatkową zaletą Jet Trip jest specjalnie zaprojektowane miejsce do przyczepienia pasów bezpieczeństwa – może służyć jako transporter samochodowy lub samolotowy. Przeznaczony dla zwierząt o masie ciała do 10 kg lub do 8 kg w przypadku mniejszego rozmiaru.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL LIFESTYLE, Zwierzęta - Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Zwierzęta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy