LIFESTYLE Zwierzęta

Daj się pokochać na Walentynki

Daj się pokochać na Walentynki
Walentynki to czas, kiedy wyznajemy sobie miłość i dzielimy się z najbliższymi pozytywnymi emocjami. To także doskonała okazja, aby dopiero odnaleźć swoją drugą

Data publikacji: 2016-02-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Daj się pokochać na Walentynki
Kategoria: LIFESTYLE, Zwierzęta

Walentynki to czas, kiedy wyznajemy sobie miłość i dzielimy się z najbliższymi pozytywnymi emocjami. To także doskonała okazja, aby dopiero odnaleźć swoją drugą połówkę.

Daj się pokochać na Walentynki LIFESTYLE, Zwierzęta - Walentynki to czas, kiedy wyznajemy sobie miłość i dzielimy się z najbliższymi pozytywnymi emocjami. To także doskonała okazja, aby dopiero odnaleźć swoją drugą połówkę.

Jak najłatwiej odnaleźć drugą połówkę?

Pewnie nikogo nie zdziwi, że w drugiej dekadzie XXI wieku wszystkich singli zachęcimy do skorzystania z Internetu. Masz już dość portali randkowych? Strona, o której mówimy jest inna niż wszystkie. Wyobraź sobie narzędzie, które pozwoli odnaleźć Twoją Walentynkę o podobnych upodobaniach i stylu życia. Jeśli rozsadza Cię energia i każdą chwile starasz się spędzać aktywnie, pomożemy Ci odnaleźć towarzysza, który będzie równie aktywny jak Ty. Od tej pory będziesz mieć idealnego partnera wieczornego joggingu, długich spacerów czy weekendowych wycieczek za miasto. A może wręcz przeciwnie, prowadzisz umiarkowany tryb życia i cenisz spokój w zaciszu własnych czterech ścian? Zapoznamy Cię ze spokojnym  domatorem.

Samo dopasowanie to nie wszystko. Wierzymy w chemię, którą można poczuć tylko w trakcie spotkania. Dlatego zanim do czegokolwiek się zobowiążesz, umówimy Was na pierwszą randkę. Od Was będzie zależeć jak bardzo się do siebie zbliżycie – nieśmiałe muskanie głowy, przyjacielskie objęcie. Jedno spotkanie często wystarczy, aby wiedzieć czy chcemy razem spędzić resztę życia. Nie ma też presji. Jeśli chcesz wszystko na spokojnie przemyśleć, będziecie mogli zobaczyć się ponownie. Dopiero kiedy powiesz nam, że jesteś już gotów na ten nowy związek, przychodzi czas na dopełnienie formalności. Jesteś zdecydowany odnaleźć swoją połówkę? Wejdź na stronę Adopciaki.pl i daj się pokochać.

Daj się pokochać!

Adopciaki to realizowany przez Fundację Viva! program odpowiedzialnej adopcji, który ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Dzięki wyszukiwarce na stronie internetowej określasz na jakich cechach przyszłego ulubieńca zależy Ci najbardziej. Na tej podstawie zaproponujemy zwierzę do adopcji.

A to już wiesz?  Zbiórka dla Burka

Każde z wytypowanych zwierząt przebywa od minimum trzech tygodni w domu tymczasowym, pod opieką i stałą obserwacją przeszkolonych przez COAPE wolontariuszy Viva! (doradców adopcyjnych). Zwierzę jest przebadane weterynaryjnie, zdiagnozowane behawiorystycznie i gotowe do adopcji. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, przed adopcją zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety, odbędziesz rozmowę z doradcą
a także spotkasz ze zwierzakiem.

Adopciak przychodzi do nowego domu wraz z pakietem na start, który zapewniają partnerzy programu. W każdej chwili będziesz mógł skontaktować się z jego opiekunem tymczasowym, który zna zwierzę i najlepiej doradzi
w razie pytań i wątpliwości. Jeżeli u psa lub kota wystąpią jakieś problemy wychowawcze lub zdrowotne będziesz mógł skorzystać ze wsparcia lekarza weterynarii i behawiorysty. Dodatkowo – dostaniesz bezpłatny dostęp do szkoleń behawioralnych e-learning COAPE Polska, z których dowiesz się jak postępować ze zwierzakiem.

Nie mogę się zobowiązać?

Jeśli nie możesz zaopiekować się zwierzakiem i zabrać go do swojego domu, adopcja może odbyć się w sposób wirtualny, czyli po prostu na odległość. Wpłacając miesięczną, indywidualnie ustaloną kwotę pieniężną pomagasz nam sfinansować utrzymanie zwierząt, a nieraz ratować im życie. Adopcja wirtualna jest skierowana
do wszystkich osób zainteresowanych pomocą. Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, firma czy szkoła.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie internetowej www.adopciaki.pl .

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Daj się pokochać na Walentynki LIFESTYLE, Zwierzęta - Walentynki to czas, kiedy wyznajemy sobie miłość i dzielimy się z najbliższymi pozytywnymi emocjami. To także doskonała okazja, aby dopiero odnaleźć swoją drugą połówkę.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Zwierzęta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy