Wystrój mieszkania Wystrój wnętrz Zwierzęta

Psia moda – Wśród ubranek dla zwierząt dominują bluzy dresowe, kurtki przeciwdeszczowe oraz poncza

Psia moda – Wśród ubranek dla zwierząt dominują bluzy dresowe, kurtki przeciwdeszczowe oraz poncza
Dylematem właścicieli zwierząt jest nierzadko wybór pomiędzy zabawką, która będzie atrakcyjna wizualnie dla właściciela oraz taką, która spodoba się pupilowi. Coraz więcej akcesoriów dla zwierząt

Dylematem właścicieli zwierząt jest nierzadko wybór pomiędzy zabawką, która będzie atrakcyjna wizualnie dla właściciela oraz taką, która spodoba się pupilowi. Coraz więcej akcesoriów dla zwierząt powstaje z myślą o dopasowaniu ich do nowoczesnych mieszkań. W projektach dominują stonowane kolory i praktyczne wzory.

? W sezonie wiosennym chętniej wychodzimy na spacery. Wśród ubranek dla zwierząt dominują bluzy dresowe, kurtki przeciwdeszczowe oraz poncza. Nowością na rynku są poduszki-kołnierze ochronne. Choć brzmi to zabawnie, jednak jest to wbrew pozorom bardzo pożyteczne. Gdy zostawiamy naszego czworonoga samego w domu ? mówię tu o małych rasach, jak chihuahua czy york ? a na przykład chcemy go wypuścić na balkon, zakładamy mu taki kołnierz, żeby piesek czuł się bezpiecznie i nie wyleciał przez barierkę balkonu ? mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Szwogzlis z firmy Chloe’s House, produkującej akcesoria dla zwierząt.

Przy wyborze legowiska dla zwierzęcia należy zwrócić uwagę na to, czy jest ono wykonane z materiałów dobrej jakości oraz czy czworonogowi będzie w nim wygodnie. Posłanie powinno mieć również zdejmowany pokrowiec, by można było je z łatwością wyczyścić. Coraz większą popularnością cieszą się legowiska wypełnione silikonowymi kulkami, które dopasowują się do ciała zwierzęcia, zapewniając mu komfort. Rozwiązaniem problemu z doborem właściwego posłania dla psa lub kota może być zamówienie takiego gadżetu na wymiar.

? Legowiska powinny być wykonane z materiałów, które są wysokiej jakości, które są wygodne i łatwe w czyszczeniu. Legowiska powinny mieć także zdejmowany pokrowiec, by móc z łatwością je wyprać ? dodaje Anna Szwogzlis.

Bardziej ekstrawaganccy właściciele mogą z łatwością znaleźć dla swojego czworonoga również odświętne gadżety, jak na przykład muszki lub spinki, które nie przeszkadzają zwierzakowi, a dodają mu odrobiny elegancji podczas rodzinnych uroczystości.

A to już wiesz?  Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy